Transport Vip

U podstaw utworzenia firmy przewozowej taxiberlin24.pl leży umożliwienie wygodnych, bezpiecznych, spędzonych w komfortowych warunkach i punktualnych przewozów na trasie Szczecin – Berlin. Wraz z rozwojem firmy rozwinęły się również nasze możliwości. Zapraszamy do skorzystania z serwisu VIP taxi. Oferujemy naszym klientom transport VIP ze Szczecina na lotniska berlińskie, a także na praktycznie każde lotnisko w Polsce i Europie.

VIP transfer to doskonała oferta dla każdego, kto pragnie spędzić podróż na lub z lotniska w wyjątkowo komfortowych warunkach. Nasi kierowcy zadbają o najmniejszy szczegół podróży i zapewnią prawdziwie VIP-owski transport. Nie musisz się martwić o dojazd, VIP taxi to usługa door-to-door, co oznacza odbiór pasażera z dowolnego, wyznaczonego miejsca o określonej godzinie. VIP taxi to gwarancja najwyższego komfortu i przyjemności z podróży.

Ekskluzywna flota – komfortowa podróż

Wybierając transport VIP z taxiberlin24.pl do dyspozycji otrzymasz wyjątkowo komfortowo wyposażone i eleganckie samochody. Dysponujemy rozbudowaną flotą samochodów marki Audi - A6 Avant oraz Volkswagen - VW Passat B8, VW ARTEON. Każde auto w naszej flocie to eleganckie i niezawodne maszyny, które pozwolą się Państwu odprężyć w podróży. Do bardzo ważnych zalet VIP taxi należą niewątpliwie nasi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

Przykładamy szczególną wagę do ich umiejętności oraz nieposzlakowanej historii. Są to profesjonalni kierowcy, dyskretni i skupieni na realizacji swoich zadań, dzięki czemu transfer VIP z lub na berlińskie lub europejskie lotnisko odbędzie się w atmosferze bezpieczeństwa i najwyższego komfortu. Dla naszych Klientów podróżujących z dziećmi, zapewniamy dodatkowe wyposażenia pojazdów w najwyższej jakości foteliki dziecięce. Oferując transport VIP, oddajemy w Państwa ręce najwyższe standardy obsługi.

Nasze samochody regularnie serwisujemy w autoryzowanych punktach serwisowych, wykwalifikowana kadra ciągle pracująca nad podniesieniem swoich umiejętności, a także dodatkowe udogodnienia, jak chociażby brak dodatkowych opłat za tak prozaiczne sytuacje, jak na przykład opóźnienie samolotu. Nasi kierowcy nawet w przypadku wielogodzinnego opóźnienia będą oczekiwali na Państwa przylot. VIP taxi to gwarancja najwyższego poziomu obsługi.

Nie tylko lotniska

W ramach obsługi VIP taxi proponujemy komfortowe przewozy indywidualne do i z każdego miejsca w Berlinie. Nasi Pasażerowie to osoby z całego kraju, jak również z Europy. Zwiększająca się liczba zadowolonych Pasażerów, jest dla nas motywacją do jeszcze cięższej pracy. VIP transfer to dojazdy na lotniska, ale również przejazdy służbowe, korporacyjne. W ramach usługi VIP taxi oferujemy komfortowy transport na różnego rodzaju imprezy, a także przewóz towarów, wyjazdy po samochody. Dzięki współpracy z Taxiberlin24.pl możesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczny i punktualny transport do każdego miejsca w Berlinie i na każde lotnisko w Polsce i Europie. Zagwarantuj sobie, swoim pracownikom lub partnerom biznesowym, a także rodzinie i bliskim bezpieczny transport VIP.

Podróż z taxiberlin24.pl to najlepszy wybór

Taxiberlin24.pl to optymalny wybór dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo i komfortowe warunki podróży. Transport VIP dostępny jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od warunków pogodowych, zawsze jesteśmy punktualni. Nasza flota luksusowych aut to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa podróży. Kierowcy taxiberlin24.pl to doświadczeni profesjonaliści, odznaczający się wysoką kulturą osobistą. Nie wahaj się! Dołącz do grona zadowolonych pasażerów taxiberlin24.pl!